Blog > Komentarze do wpisu
Serbskie powroty do PLK

Ljubotina,Mirković i Bogavac wracają do Polski tuż przed zamknięciem okna transferowego

1. Slavisa Bogavac ostatnim wzmocnieniem drużyny trenera Karola

Były gracz Sportino Inowrocław, Slavisa Bogavac przez najbliższe trzy miesiące będzie zawodnikiem AZS Koszalin. Doświadczony serbski skrzydłowy będzie w tym czasie starał się udowodnić swoją przydatność do 10. drużyny Tauron Basket Ligi. W poprzednim sezonie dwumetrowy Serb rozegrał 23 spotkania dla Sportino Inowrocław, notując średnio 7,1 punktu i 3,6 zbiórki. Wcześniej, od czasu powrotu Mariusza Karola, do AZS-u dołączył George Reese oraz Robert Gibaszek.

2. Slobodan Ljubotina dołączył jako ostatni do Trefla Sopot

Serbski środkowy,który ma za sobą dwa lata gry w ekipie Turowa Zgorzelec, został kolejnym po Lorinzie Harringtonie, nabytkiem Trefla Sopot. 26-letni center ma pojawić się w Polsce już dziś, by jutro zagrać w meczu przeciwko Siarce Tarnobrzeg. Jego statystyki z PLK to 4.1 punktu oraz 2.5 zbiórki.

3. Uros Mirković zagra pod skrzydłami trenera Sretenovića

Serbski podkoszowy, który przed kilkoma miesiącami wywalczył brązowy medal z Polpharmą, ponownie przywdzieje koszulkę Polpharmy. Były już gracz Crveny Zvezdy Belgrad wystąpił w pięciu spotkaniach Ligi Adriatyckiej, notując średnie: 6,2 punktu i 4,6 zbiórki. Przybędzie on do Starogardu Gd. w niedzielę i nie zagra w najbliższej kolejce z Anwilem.

sobota, 06 listopada 2010, woitekski

Polecane wpisy

Nasz Kosz Enbiej.pl - NBA, koszykówka blog Czwarta Kwarta - to co najważniejsze o NBA blogi Blogi SportoweBlogi Sportowe Najlepsze Sportowe Blogi