Zobacz akcje Gortata przeciwko Jazz-manom

piątek, 28 stycznia 2011
Wolf Pack Czyża wygrali po raz 4.

Nevada już na drugim miejscu!

Polski skrzydłowy wraz ze swoim zespołem Nevada Wolf Pack wygrali swój czwarty z rzędu mecz, a ich sytuacja w tabeli Konferencji WAC wygląda coraz lepiej. W czwartkowym spotkaniu pokonali Fresno State Bulldogs 79-76, biorąc rewanż na porażkę z początku tego roku (80-74).

Wcześniej zespół z Nevady pokonał odpowiednio New Mexico State 90:71 oraz Louisiana Tech 66:56. W obu spotkaniach najlepiej wypadł Deonte Burton, który jest liderem drużyny.

Podczas czwartej wygranej z rzędu, pokazał się Olek Czyż. Polski skrzydłowy otarł się o double double notując 9 punktów i 9 zbiórek. W swoim dorobku zanotował również 3 asysty i przechwyt. Na parkiecie spędził 29 minut, notując w sumie 3 celne na 6 oddanych rzutów z gry (trafil jedną trójkę).

Dla zespołu trenera Davida Cartera było to czwarte zwycięstwo pod rząd, a gra w obronie - również w oparciu o naszego zawodnika - znacząco ulega poprawie. Kolejny mecz na wyjeździe z Utah!

piątek, 21 stycznia 2011
Czyż znów błysnął a Wilki wygrały!

15 punktów polskiego skrzydłowego z Nevady dało się mocno we znaki koszykarzom z New Mexico. Wolf Pack Polaka odniosło wczoraj drugą wygraną z rzędu i podreperowało swój bilans..

Wynik z New Mexico State Aggies, na korzyść Nevady - 90:71. Dla trenera Davida Cartera oznaczało to drugą wygraną pod rząd, po serii wcześniejszych trzech porażek..Najlepszym graczem po stronie Wolf Pack był Deonte Burton, który rzucił 22 punkty, mając też w dorobku 6 asyst, 5 zbiórek i 3 przechwyty. 90 punktów rzuconych przez Wilki to zespołowy i punktowy rekord sezonu. Olek Czyż zaliczył kolejny udany występ na poziomie 15 punktów (7-10 z gry), 3 zbiórek, 2 asyst i 1 bloku.

1 , 2
Nasz Kosz Enbiej.pl - NBA, koszykówka blog Czwarta Kwarta - to co najważniejsze o NBA blogi Blogi SportoweBlogi Sportowe Najlepsze Sportowe Blogi